Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor: Práca s nízkofrekvenčným sušiacim strojom (#p281)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 048 EUR/mesiac(zákl. mzda 6,43 €/hod. + 25 % variabilná zložka + Bonusy + Príplatky)
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš zručnosti v oblasti techniky?
Láka Ťa práca vo výrobe?
Chceš sa však vyhnúť monotónnej práci na pásme?
U nás budeš pracovať priamo s pracovnými strojmi.

Popis práce:
  • Príprava transformátorov pred procesom sušenia.
  • Obsluha sušiaceho zariadenia pre transformátory.
  • Aplikácia tlaku na transformátory.
  • Manipulácia s transformátormi a ich presun pomocou zdvíhacích zariadení (napríklad mostového žeriava).
  • Dodržiavanie technologických, pracovných a kontrolných postupov.
  • Fyzická práca spojená s manipuláciou materiálu.

Ponuka výhod:
  • Základná mzda: od 1 048 €/mesiac.
  • Hodinová mzda: od 6,43 €/hodina + 25% variabilná zložka + príplatky za prácu v rôznych zmenách.
  • Dodatočné bonusy: 50 € mesačne.
  • Nadčasový príplatok: 25 %.
  • Sviatok: 100 %.
  • Príplatok Sobota: 2,15 €.
  • Príplatok Nedeľa: 4,31 €.
  • Ubytovanie zdarma v blízkosti pracoviska.
  • Stravný lístok 5,85 € (príspevok zamestnávateľa 3,88 €).
  • Zabezpečené prostredie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti.
  • Príležitosť na odborný a kariérny rast, vrátane poskytnutia tréningových a rozvojových aktivít.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na výrobu distribučných transformátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické alebo elektrotechnické

  • Dôslednosť a zodpovednosť v práci
  • Schopnosť technického uvažovania
  • Zručnosť v práci s počítačom
  • Vzdelanie v technickom obore je výhodou
  • Prax a preukaz na žeriav + preukaz viazača bremien sú výhodou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776136  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 048 EUR/mesiac