Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Montážny zámočník - Rozviň svoje zručnosti v perspektívnej práci so slušnou mzdou! (#p229)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
940 - 1 100 EUR/mesiac(zákl. mzda 940 € + bonusy 100 € + Príplatky)
konzultant
Zuzana Dedičová
+421908400688

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v našom tíme!

Príď s nami vytvárať kvalitné produkty, pracovať v tíme odborníkov a rozvíjať svoje zručnosti v prosperujúcej pracovnej atmosfére.

Aká bude Tvoja úloha?
  • Príprava potrebných súčiastok a dielov na montáž v súlade s výrobnou objednávkou.
  • Montáž jednotiek na základe presnej technickej dokumentácie.
  • Vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov s dôrazom na detaily a kvalitu.
  • Práca v 2-zmennej prevádzke (ranná zmena od 6:00 do 14:00 a poobedná zmena od 14:00 do 22:00.)

Aké benefity ponúkame?
  • Základná mzda: 940 €.
  • Výkonnostný bonus 50 €
  • Dochádzkový bonus 50 €
  • Poobedná zmena: 0,20 €/hodina.
  • Nočná zmena: 1,43 €/hodina.
  • Nadčasy: 25% z priemernej mzdy.
  • Sobota: 50 %
  • Nedeľa: 100 %
  • Sviatok: 100 %
  • Stravné lístky 5,85 €
  • Pracovné oblečenie zabezpečené
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti
  • Podpora zo strany koordinátora

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Základná znalosť PC.
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
  • Manuálna zručnosť.
  • Zodpovedný prístup k práci.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4750974  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac