Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Nemáš živnosť? Žiadny problém! Ponúkame prácu na TPP v sklade s mesačným príjmom 1650 €! (#p144)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 401 EUR/mesiac+ 200€ bonus + 30€ príplatok za poobednú zmenu + príplatky zo zákona (nočná, sobota, nedeľa, sviatok).
konzultant
Mgr. Diana Hupková
+421800365800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený na skok do sveta logistiky plného výziev a odmien? Zabezpeč si svoju finančnú stabilitu! Naša otvorená pozícia Skladníka s ovládaním VZV na TPP je práve pre teba!
Začni svoju cestu k úspechu v logistickom priemysle už dnes.

Popis pracovných úloh:
  • Kontrola doručených materiálov podľa dodacieho listu.
  • Ukladanie materiálov na definované skladové pozície podľa príjemky.
  • Vydávanie materiálu zo skladu podľa výdajky alebo zákazky.
  • Nahrávanie do systému SAP cez čítačku; manuálne, ak je potrebné
  • Permanentné inventúry počas roka a koncoročná inventúra podľa pokynov od TL.
  • Riešenie problémov v skladovom hospodárstve.
  • Preberanie a kontrola zásielok od kuriérov.
  • Trojzmenná prevádzka (po 8 hodín).

Za výkon Tvojej práce Ti ponúkame nasledovné benefity:
  • Základná mzda 1 401€ mesačne.
  • Mzda v čistom 1 200 €/mesiac (pri splnenom fonde, bez nadčasov a nočných) - možnosť navýšenia.
  • Osobné hodnotenie do výšky 14 %.
  • Príplatok poobedná vo výške 0,40 €/hodina.
  • Ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce.
  • Istota dlhodobého zamestnania a stabilný príjem.
  • Strava je zabezpečená priamo na pracovisku v závodnej jedálni.
  • Komplexná starostlivosť od skúseného koordinátora.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Skúsenosti na podobnej pozícii - výhodou.
  • Podmienkou platný preukaz VZV (vozík s výložníkom).
  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci.
  • Ochota pracovať na zmeny.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4735627  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 401 EUR/mesiac