Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Vodičský Špeciál Mix: Práca s VZV, Retrakom a CXT za 1 360 €! Doprava a Ubytovanie zdarma! (#p088)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 231 - 1 500 EUR/mesiacpozri benefity!
konzultant
Eva Zorkovová
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výzva pre odvážneho vodiča VZV, ktorý sa nerád v práci nudí a nepozná hranice!
Hľadáme hrdinu skladu, schopného vyložiť palety až do nebies
(a možno aj za ne).

Aké presné výzvy na Teba čakajú?
  • Precízne navigovanie cez výrobnú halu ako majster v kreslení po mapách
  • Vychystávanie káblov a dielov je dokonalá mozaika efektivity v logistike
  • Pohyb na CXT vláčiku a Retraku!
  • Zásobovanie výrobných liniek je Tvoja výzva - nie ako obyčajný vodič, ale ako majster rýchlosti a presnosti
  • Tvoje každodenné koníčky u nás zahŕňajú najmä naskladňovanie, vyskladňovanie, manipuláciu s paletami a obalmi

Ak si Vodič, Logista a máš odvahu pustiť sa do tejto dobrodružnej misie, kde výťahom nie sú len vozíky, ale aj Tvoje ambície, tak to bude tá správna práca pre Teba!

Vitaj v našom "Menu Benefitov"!
Čo na Teba čaká?
  • Štartovacia mzda vo výške - 1 231 €/mesačne (s nárastom po 6 mesiacoch).
  • Výkonnostná Prémia vo výške - 60 €/mesačne pre tých, ktoré sú nad rámec očakávaní!
  • Dochádzková Prémia vo výške - 80 €/mesačne za to, že na nás nezanevrieš a dorazíš so štýlom!
  • Príplatok vo výške - 130 €/mesačne pre tých, ktorí sú majstrami v ovládaní viacerých pozícií.
  • 50 €/mesačne za aktívne používanie VZV .
  • Stravné Lahôdky: 5,85 €/ za odpracovanú zmenu.
  • Prekvapenia, ktoré prichádzajú so zákonom - kto by nechcel nečakané bonusy?
  • Celková mzda vystupuje na približne 1 400 €/brutto mesačne.
  • PLUS - Ubytovanie ZDARMA - môžeš bývať pohodlne na naše náklady
  • V našom balíku výhod máme aj bezplatnú dopravu v Bratislave (Stará Vajnorská, Ivanská cesta, Polus, Hlavná stanica, Patrónka, Lamač, Opletalova) + z oblasti Kúty, Sološnica.
  • Ak chceš, môžeš využiť možnosť záloh.

Neváhaj si vychutnať každý kúsok z našich benefitov!

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected]

Alebo nás jednoducho kontaktuj na bezplatnej infolinke 0800 365 801.
Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom výroby na svetovom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • Skúsenosti s VZV/retrak a schopnosť navigovať ako hviezda v logistickom sklade
  • Platný preukaz VZV skupiny C (W1 je bonus, ale obnovíme aj neplatný!)
  • Mužský Talent v Práci
  • Schopnosť odolávať stresu a organizovať prácu
  • Otvorený pre nové nápady a triky
  • Ochota pracovať na tri zmeny
  • Stabilita a lojalita zamestnávateľovi

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4705267  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 231 EUR/mesiac