Pani do rodiny/domácnosti Top managera

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Miesto práce
Bratislava - Staré mesto, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného a overeného klienta hľadáme kandidátku, ideálne s pedagogickým vzdelaním a s pracovnými skúsenosťami ako opatrovateľka /gazdiná alebo aupair. Požiadavka na danú pozíciu je aktívna znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pani sa bude starať o bežný chod domácnosti TOP managera a jeho rodiny. Vzhľadom k tomu, že budú na Slovensku dlhoročne/dlhodobo, jedná sa o stabilnú prácu na viac ako 3 roky.
Náplňou práce bude okrem vykonávania bežných domácich prác aj starostlivosť o tri deti (školský vek), ktoré bude potrebné tiež vychystať do/zo školy (dohľad nad domácimi úlohami, trávenie voľného času s deťmi, bežné záujmy detí ...)
Domáce práce v zmysle: upratovanie, pranie, žehlenie, vysávanie a teda všetky bežné domáce práce.

Kandidátka bude pracovať denne okrem víkendov a sviatkov v čase od 8:00 do 10:00 hod a od 14:00 do 18:00 hod, príp. podľa dohody s rodinou. Víkendy/sviatky = voľno. Mzda podľa požiadavky + pracovnej vyťaženosti = nadštandard)

OSTATNÉ INFO BUDÚ POSKYTNUTÉ UCHÁDZAČKAM NA OSOBNOM POHOVORE.

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
- profesijný životopis v SLOVENSKOM aj CUDZOM JAZYKU
- do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

OSTATNÉ AKTUÁLNE PRACOVNÉ POZÍCIE NÁJDETE NA NAŠEJ STRÁNKE: www.maximapoint.sk

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky nášho klienta. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, a to v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z., Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je TOP manager z automobilovej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výborná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- prax a skúsenosti ako aupair / gazdiná sú veľkou výhodou
- pedagogické vzdelanie
- otvorená, priateľská osobnosť
- komunikatívnosť, flexibilita
- zodpovednosť, svedomitosť, poriadkumilovnosť
- trpezlivosť
- ochota pracovať dlhodobo
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou
- nefajčiarka

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3068036  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný