REALITNÝ MAKLÉR, REALITNÁ MAKLÉRKA

MIESTO
PRÁCE

Bratislava,
Dúbravská cesta 2, (Westend Tower pri Patrónke)

DRUH PRACOVNÉHO
POMERU

živnosť

PONÚKANÝ PLAT
(BRUTTO)

700 - 3000 EUR/mesiac, fixná zložka + provízie

TERMÍN
NÁSTUPU

dohodou

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

Do nášho tímu potrebujeme aktuálne doplniť kolegyňu/ kolegu pre lokalitu Bratislava a okolie. Zatiaľ ste v oblasti realít nepracovali? Pre nás to nie je prekážkou! Ak máte obchodné myslenie, komunikatívnosť, cieľavedomosť, vytrvalosť a znalosť lokality vám nie sú cudzie, začnite svoju kariéru budovať priamo u nás. Zabezpečíme vám kompletné zaškolenie a starostlivosť pod dohľadom kolegov s dlhoročnou praxou. Systém práce, ktorý používame, zabezpečuje našim obchodníkom dostatok obchodných príležitostí, plnú flexibilitu ich pracovného času a maximálnu starostlivosť začínajúcim kolegom.

Samozrejmosťou je, že počas realizácie obchodov sú k dispozícii špecialisti na jednotlivé činnosti ako právnik, hypotekárny špecialista, znalec, geodet a pod.

Sme pragmaticky orientovaní a vieme presne čo treba, aby sa váš investovaný čas pretavil do reálnych výsledkov a vy ste sa v tomto pracovnom mieste plne našli. A to je cieľom pre obe strany – spokojného zamestnanca a úspešnú firmu.

Náplň práce realitného makléra je široká, od zabezpečenia prezentácie nehnuteľností klientov, ktorí chcú predať, cez vyhľadávanie nehnuteľností pre tých, ktorí bývanie hľadajú, až po želaný cieľ – realizáciu obchodov v spolupráci so špecialistami na jednotlivé činnosti.

- Bezplatné interné a externé školenia, know-how stabilného hráča na lokálnou realitnom trhu
- Žiadne licenčné alebo iné poplatky (napr. za marketing, inzerciu, prezentačné materiály a pod.)
- Práca pod vedením kolegov – skúsených odborníkov a úspešných obchodníkov
- Moderné technické vybavenie a príjemné pracovné prostredie (Westend Tower na Patrónke) s potrebným servisom
- Atraktívny provízny systém, alebo kombinácia fixnej zložky a provízie z obchodu
- Provízie vyplácané ihneď
- Príjem nielen z provízií za sprostredkovanie predaja/prenájmu nehnuteľností
- Možnosť kariérneho rastu a ďalšie zaujímavé finančné a nefinančné pracovné benefity
- Služobný notebook a telefón s internetom
- Možnosť služobného vozidla
- Občerstvenie v kancelárii

Ak máte prax v realitách, prípadne ste sa venovali iným obchodom a máte obchodného ducha a “drive” je možno táto práca práve to, čo hľadáte! Pošlite nám svoj životopis a zopár riadkov o tom, čo vás motivuje vstúpiť do sveta realít na adresu: [email protected] a zmeňte svoju kariéru s nami.

Uchádzačov, ktorí budú aspoň z časti spĺňať naše predstavy, pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Chuť investovať svoj čas a pod vedením kolegov z praxe nadobudnúť potrebné know-how
- Ambícióznosť, cieľavedomosť a nápaditosť
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Zodpovednosť za zverených klientov a prebiehajúce obchody

Vodičský preukaz - B

Sme realitná spoločnosť, ktorá dbá najmä o to, aby naši klienti ani na chvíľu nemohli mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom ich nehnuteľnosti je zverená v nesprávnych rukách. Sme profesionáli s dobrým menom a referenciami a vďaka tomu sa na nás naši existujúci klienti neváhajú znovu obrátiť a rovnako nás odporučia ďalej. Naši stáli a aj noví klienti sú pre nás prioritou, preto sa s maximálnou vášňou venujeme každému jednému z nich.

Nechválime sa nereálnym, nesľubujeme nemožné, ale vieme, čo potrebujú obe strany, teda naši klienti aj obchodníci s realitami k tomu, aby sa obojstranne naplnili všetky predstavy a požiadavky. A my sa nebojíme splniť aj tie najnáročnejšie z nich. Naša práca, Vaša spokojnosť. Vaše očakávania, naše reálne výsledky.

Adresa spoločnosti

Maxim s.r.o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

E-mail: [email protected]
ID: 2974059  Dátum zverejnenia: 14.3.2017