Realitný maklér v dnešnej dobe?

Maxim s. r. o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2500 EUR/mesiac, viac info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste sa dostali k čítaniu týchto riadkov, sú dve možnosti. Zvažujete vstup do sveta realít, alebo už ste realitným maklérom a potrebujete z nejakého dôvodu zmenu.
Ak ste v realitách ešte nepracovali, máte množstvo otázok, najviac Vás ale zaujíma, či to v dnešnej dobe má význam skúšať, či Vás to uživí a pod. Bývať sa musí, a teda kúpy, predaje , prenájmy sa budú vždy vo väčšej či menšej miere realizovať. Že realitných kancelárií a maklérov je ako maku? Áno, ale to len potvrdzuje spomínanú potrebu bývania a zabezpečenia služieb s tým súvisiacich. Treba ale tiež povedať, že nestačí byť priemerným, ale okrem potrebnej profesionality a odbornosti zvládať množstvo drobností, nezabúdať na zdanlivé maličkosti, a takto sa dostávať k úspešne zvládnutým obchodom.
Ak ste si prácu realitného makléra už niekde vyskúšali, možno ste sa napriek maximálnemu nasadeniu a množstvu stráveného času pri náboroch, obhliadkach a plneniu si ostatného množstva povinností, nedopracovali k uzavretým obchodom. Prípadne vás trápi množstvo administratívnych povinností, poplatky, či výška vašej odmeny. Sme pragmaticky orientovaný a vieme presne čo treba, aby sa váš investovaný čas pretavil do reálnych výsledkov.
Vaše otázky a systém práce u nás si detailne prejdeme pri osobnom stretnutí, aby ste mali čo najlepší obraz o aktuálnej situácii na realitnom trhu a o systéme práce realitného makléra.
Náplň práce realitného makléra je široká, od zabezpečenia prezentácie nehnuteľností klientov ktorý chcú predať, cez vyhľadávanie nehnuteľností pre tých ktorý bývanie hľadajú, až po želaný cieľ -realizáciu obchodov v spolupráci so špecialistami na jednotlivé činnosti.
Aktuálne do nášho tímu potrebujeme doplniť jednu kolegyňu/kolegu pre lokalitu Bratislava III., a druhú kolegyňu/kolegu pre Stupavu a okolie. Ideálne ak majú uchádzači bydlisko v daných lokalitách, nie je to ale podmienkou.

Bezplatné interné a externé školenia ktoré vás nebudú oberať o čas, ale budú reálnym prínosom
Práca pod vedením kolegov z praxe, na ktorých sa viete kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť
Pracovný čas je vo vašich rukách, stretnutia s klientmi a čas trávený v kancelárii si plánujete sami
K dispozícii je vám potrebné technické vybavenie a príjemné pracovné prostredie s potrebným servisom
Silná marketingová podpora a nadštandardné ohodnotenie
Dostatok obchodných príležitostí – zabezpečíme vám toľko zákazok, koľko budete potrebovať a zvládať
Príjmy nielen zo zrealizovaných obchodov, reálne príjmy už v prvom mesiaci.
Práca v reprezentatívnom prostredí, nápoje zdarma.
Možnosť kariérneho rastu a ďalšie benefity.

Ak máte prax v realitách, prípadne ste sa venovali iným obchodom, alebo ste presvedčený že máte talent obchodníka a táto práca je to, čo hľadáte - pošlite nám svoj životopis a zopár riadkov o tom, čo vás vedie do sveta realít na adresu [email protected]. Uchádzačov, ktorý budú aspoň sčasti spĺňať naše predstavy, pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ochota investovať svoj čas, učiť sa nové veci a riadiť sa radami kolegov z praxe
Vytrvalosť a nezlomná viera v úspech, ctižiadostivosť a kreativita
Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
Vysoká miera zodpovednosti za zverených klientov a prebiehajúce obchody

Sme realitná spoločnosť, ktorá dbá najmä o to, aby naši klienti ani na chvíľu nemohli mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom ich nehnuteľnosti je zverená v nesprávnych rukách. Dbáme o profesionalitu a dobré meno, a vytvárame tak predpoklady pre návrat spokojných a návštevu nových klientov, čo je ale základom každého obchodu.
Nechválime sa nereálnym, nesľubujeme nemožné, ale vieme čo potrebujú klienti aj obchodníci s realitami k tomu, aby prichádzalo ku skĺbeniu predstáv a požiadaviek všetkých strán. No a tým k spokojnosti vedúcej k opakovanému využívanie služieb na strane klienta a k spokojnosti a chuti do ďalšej práce na strane makléra.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2274979  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2500 EUR/mesiac, viac info na pohovore