Realitný maklér/ vedúci pobočky - nestíhame, hľadáme posily

MAXA REALITY s. r. o.

G. Švéniho 8, okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- vedenie evidencie
- správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie jednej z najväčších RK na slovensku
- vlastný firemný program
- vlastný firemný právnik
- nie sme franšízová spoločnosť = žiadne mesačné poplatky
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- firemné akcie
- súťaže o hodnotné ceny
- firemný školiaci program
- príspevok na pohonné hmoty
- šikovným a ambicióznym otvoríme vlastnú kanceláriu

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do centrály MAXA REALITY s. r. o. v Prievidzi na ulici G. Švéniho 8, prípadne na najbližšiu pobočku k ich miestu trvalého bydliska. Chceme požiadať aby žiadosti posielali len záujemcovia, ktorí spĺňajú podmienky a sú ochotní zúčastniť sa osobného pohovoru, ušetria tak čas sebe aj nám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a kreatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, flexibilita
- dobré vystupovanie
- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- zodpovedný prístup pri realizácií zákaziek
- vlastné auto výhodou
- vek minimálne 24 rokov

MAXA REALITY s.r.o je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa od roku 2008 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis.

Nájdete nás

* v Prievidzi v centre, na ulici G. Švéniho 8, oproti okresnému súdu v Prievidzi.
* v Senici na Námestí Oslobodenia 2560/18A
* v Žiari nad Hronom na Námestí Matice Slovenskej 6
* v Holíči na ulici Bratislavská 1518/ 7

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2897750  Dátum zverejnenia: 18.1.2017