Finančný sprostredkovateľ, hypotekárny poradca, realitný maklér

MAXA REALITY s. r. o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Neponúkame plat, ale VLASTNÝ BIZNIS formou podielov z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančný sprostredkovateľ je nezávislý odborník na osobné financie, ktorý je schopný klientovi ponúknuť najvhodnejšie riešenie tak, aby boli klientove financie čo najefektívnejšie vynaložené a zúročené. Finančný sprostredkovateľ spolupracuje so širokou sieťou finančných inštitúcií (banky, poisťovne, investičné domy a i.) a má tak ucelený prehľad o ponukách, poplatkoch, výške úrokov a ďalších informáciách. Sprostredkovateľ tak môže odporučiť najvhodnejší produkt vzhľadom na potreby a finančné ciele klienta.

Každý finančný sprostredkovateľ pracuje s klientmi individuálne, riadi sa etickými kódexmi a finančné riešenie a produkty odporúča na základe svojich odborných poznatkov a informácií analytického oddelenia spoločnosti.

- riadenie svojho pracovného času
- práca v mieste Vášho bydliska
- vlastná kancelária
- lukratívne finančné ohodnotenie
- kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch
- silné zázemie medzi najlepšími v odvetví
- TOP práca na trhu
- zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
- akreditované interné a externé vzdelávanie
- marketingová podpora spoločnosti
- zaujímavý sociálny program – doživotná renta
- odmeny za nadštandardné výsledky
- exkluzívny životný štýl
- dovolenky v najvychytenejších destináciách

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do centrály MAXA REALITY s. r. o. v Prievidzi na ulici G. Švéniho 8, prípadne na najbližšiu pobočku k ich miestu trvalého bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizovanie a plánovanie práce
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- tímová práca
- analyzovanie a riešenie problémov
- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- zodpovedný prístup pri realizácií zákaziek
- vlastné auto výhodou
- komunikatívnosť a kreatívnosť
- vek minimálne 24 rokov

MAXA REALITY s.r.o je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa od roku 2008 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis.

Nájdete nás

* v Prievidzi v centre, na ulici G. Švéniho 8, oproti okresnému súdu v Prievidzi.
* v Senici na Námestí Oslobodenia 2560/18A
* v Žiari nad Hronom na Námestí Matice Slovenskej 6
* v Holíči na ulici Bratislavská 1518/ 7

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1978211  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Neponúkame plat, ale VLASTNÝ BIZNIS formou podielov z obratu