Realitný maklér, vedúci pobočky v TOP RK na Slovensku

MAXA REALITY s. r. o.

okres Malacky, okres Senec, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500 EUR/mesiac, nadštandartné finančné ohodnotenie, do 60 % z provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšľate o práci realitného makléra - maklérky, a nikdy Ste túto prácu nerobili a neviete ako začať? Alebo Ste makléri, ktorí sa dali zlákať klamlivými rečami veľkých či malých realitných spoločností o vysokých odmenách a fixných platoch a odstupom času ste zistili, že to v praxi tak nefunguje! Pridajte sa k nám, budete pánom svojho času a s nami zistíte, že seriózne realitné kancelárie na slovenskom trhu ešte existujú.

Pridajte sa k nám, budete pánom svojho času a zarobíte viac, ako v ktoromkoľvek zamestnaní s pevnou pracovnou dobou.

MAXA REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov maklérov/maklérky, s perspektívou firemného rastu - vedúcich pobočiek, regionálnych riaditeľov pre nové mestá v SR. Pridajte sa k nám a naučíme Vás predávať nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový super kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Pohoda a spokojnosť makléra je naša priorita! Nie sme realitná kancelária, ktorá nasľubuje svojim spolupracovníkom nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. Nesľubujeme to, čo nie sme schopní splniť. Neprezentujeme formy pyramídového odmeňovania maklérov a nesnažíme sa kopírovať systém práce iných zahraničných spoločností. Ak si chcete privyrobiť aj popri zamestnaní a máte dostatok voľného času, tak nevieme načo ešte čakáte! Pokiaľ máte chuť pracovať a venovať sa tejto práci naplno, máte možnosť si zarobiť v priemere viac ako 2. 000 EUR. Nesľubujeme fixné platy a prácu na trvalý pracovný pomer, pretože dobre vieme, že je to utópia a len reklamný ťah nemenovaných spoločností !Najlepší makléri dostanú príležitosť manažovať si svoje pobočky s možnosťou podielu zo zisku firmy. Každý vedúci pobočky je zároveň aj aktívnym maklérom. Možnosť spoznávania nových kolegov na nepovinných firemných stretnutiach, odmeňovanie najlepších maklérov v rámci firemných súťaží a akcií (každé 3 mesiace súťaž o najlepšieho makléra o hodnotné ceny). Je nám jasné, že veľkosť firmy nie je v jej názve ale v ľuďoch ktorí ju tvoria.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- vedenie evidencie
- správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie jednej z najväčších RK na slovensku
- vlastný firemný program
- vlastný firemný právnik
- firemný telefón
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- firemné akcie
- súťaže o hodnotné ceny
- firemný školiaci program

Záujemcovia o prácu posielajte svoje životopisy spolu so žiadosťou na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do centrály MAXA REALITY s. r. o. v Prievidzi na ulici G. Švéniho 8, prípadne na najbližšiu pobočku k ich miestu trvalého bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť a kreatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, flexibilita
- dobré vystupovanie
- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- zodpovedný prístup pri realizácií zákaziek
- vlastné auto výhodou
- vek minimálne 24 rokov

MAXA REALITY s.r.o je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa od roku 2008 zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis.

Nájdete nás

* v Prievidzi v centre, na ulici G. Švéniho 8, oproti okresnému súdu v Prievidzi.
* v Senici na Námestí Oslobodenia 2560/18A
* v Žiari nad Hronom na Námestí Matice Slovenskej 6
* v Holíči na ulici Bratislavská 1518/ 7

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1719326  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac, nadštandartné finančné ohodnotenie, do 60 % z provízie