Product development specialist

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Miesto práce
Mlynske Luhy 76, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora a pomoc pri inovácii a vývoji nových produktov – doplnkov zdravej výživy pre „aktívnych ľudí“ vyznávajúcich zdravý životný štýl.
Zodpovednosť za proces prípravy a implementácie nových/inovatívnych produktov až po etapu prvého uvedenia produktov do predaja.
Manažovanie a komunikácia požiadaviek pri vývoji produktov s domácimi a zahraničnými dodávateľmi:
- vzorky produktov,
- zloženie produktov,
- podmienky spolupráce,
- laboratórne analýzy,
- certifikáty - Declaration of conformity, Free sale certifikáty, IFS Food certifikáty, BRC Food certifikáty,
- vývoj obalov, príprava podkladov do tlače,
- jazykové mutácie obalov,
- označovanie produktov – protokol o posúdení zhody SK označenia výrobku.
Správa produktov, produktových informácií a súvisiacich procesov.

- stabilita s dlhodobou perspektívou
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- výrobky firmy grátis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2-ročná prax na obdobnej pozícii v oblasti manažovania vývoja nových produktov v sektore FMCG
• prehľad o akreditačných inštitúciách v súvislosti s udeľovaním certifikátov kvality potravinárskych ako aj bio produktov na domácom i zahraničnom trhu
• aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKOU, nutná komunikácia s dodávateľmi v zahraničí
• samostatnosť, schopnosť sa rozhodovať a motivovať
• silné komunikatívne zručnosti, flexibilnosť, dobré organizačné schopnosti, kreativita

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o. je hrdým členom skupiny Bauli, Taliansko. Spoločnosť zastupuje aj produkty MAXSPORT, ako napríklad veľmi populárne PROTEIN tyčinky, ktoré sú známe nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj vo viac ako 40-tich krajinách celého sveta. Splnili sme kritériá na získanie certifikátu Great Place To Work.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2264141  Dátum zverejnenia: 28.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou