Náhradníčka denných hostesiek z NR/NZ

max.business s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5+1€/hod. + 0,26€/km

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu náhradníčku denných hostesiek pre región NR a NZ (v regione je cca 15 stálych hostesiek ktorým by ste mali byť k dispozícii keď potrebujú nahradiť).

Hlavnou podmienkou je DISPONOVANIE AUTOM

Práca je vhodná aj pre študentku.

Popis práce dennej hostesky (ktorú by ste mali zastupovať):

DENNÁ HOSTESKA

náplň práce:
- dlhodobá, stabilná práca v rámci regiónu v sieti predajní s tabakovými výrobkami
- pracovné dni : 5-6 dní do týždňa, Utorok –Sobota, prípadne (Nedeľa)
- pracovná doba : cca 6-8 hodín denne
- dostupnosť hostesky v hodinách 7.00 – 21.00
- motivujúce finančné ohodnotenie + finančné odmeny + preplatenie cestovných nákladov
- mzda: 5+1€/hod. + 0,26€/km
- aktívne oslovovanie zákazníkov, prezentácia a podpora predaja produktu v tabakoch a trafikách
- samostatný presun na jednotlivé prevádzky v rámci regiónu
- denná administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do šmiráku a následné reportovanie prostredníctvom internetu)
- týždenná administratíva (zaznamenávanie postrehov z celého týždňa a preposielanie prostredníctvom internetu)
- zodpovednosť za reklamné predmety (prevzatie a evidencia reklamných predmetov)
- forma spolupráce je možná iba na dohodu alebo na živnosť

termín nástupu:
- ASAP

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotky na email: [email protected]

V predmete emailu uveďte názov pozície o ktorú máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Podmienky:
- K DISPOZÍCII OSOBNÝ AUTOMOBIL PODMIENKOU
- sympatický a milý vzhľad
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- vhodnejšia veková hranica 19 – 30 rokov
- práca s PC (Excel, internet na užívateľskej úrovni) + možnosť prístupu na internet

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2287661  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5+1€/hod. + 0,26€/km