Denná hosteska TN/TT - dlhodobá spolupráca

max.business s.r.o.

okres Malacky, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
700 - 1000 EUR/mesiac, priemerná mzda hostesiek + cestovné náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dennú hostesku z TN/TT a blízkeho okolia.

Hlavnou podmienkou je DISPONOVANIE AUTOM.

Náplň práce:
- pracovné dni : 5-6 dní do týždňa, Utorok –Sobota (prípadne nedeľa alebo pondelok)
- pracovná doba : cca 6-8 hodín denne
- dostupnosť hostesky v hodinách 7.00 – 21.00
- motivujúce finančné ohodnotenie + finančné odmeny + preplatenie cestovných nákladov
- mzda: 5+1€/hod. + 0,26€/km

termín nástupu:
- október 2015

termín výberového konania:
- september 2015

náplň práce :
- aktívne oslovovanie zákazníkov, prezentácia a podpora predaja produktu v tabakoch a trafikách
- marketingová brand aktivácia značky
- samostatný presun na jednotlivé prevádzky v rámci regiónu
- denná administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do šmiráku a následné reportovanie prostredníctvom internetu)
- týždenná administratíva (zaznamenávanie postrehov z celého týždňa a preposielanie prostredníctvom internetu)
- mesačné vyúčtovania
- zodpovednosť za reklamné predmety (prevzatie a evidencia reklamných predmetov)

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotky na email: [email protected]
V predmete emailu uveďte pozíciu a mesto o ktoré máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- K DISPOZÍCII OSOBNÝ AUTOMOBIL PODMIENKOU
- sympatický a milý vzhľad
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- vhodnejšia veková hranica 19 – 30 rokov
- práca s PC (Excel, internet na užívateľskej úrovni) + možnosť prístupu na internet

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2246889  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1000 EUR/mesiac, priemerná mzda hostesiek + cestovné náhrady