Hostess/Hosteska RS, LC - dlhodobá spolupráca

max.business s.r.o.

Miesto práce
okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5+1€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu hostessa/hostesku z Rimavskej Soboty alebo z Lučenca na večerné prevádzky nižšej cenovej kategórie.

náplň práce:
- dlhodobá stabilná práca s tabakovými výrobkami v rámci regiónu na cca 40-60 hodín mesačne
- práca, ktorá si vyžaduje presuny medzi večernými podnikmi
- vo večerných podnikoch sa pracuje vo dvojici
- aktívne oslovovanie zákazníkov, prezentácia a podpora predaja tabakových výrobkov vo večerných podnikoch NIŽŠEJ CENOVEJ SKUPINY
- vyžadujeme dostupnosť v dňoch pondelok - sobota v čase 14,00 hod. do pol noci.
- flexibilná pracovná doba cca 6-8 hodín denne
- zodpovednosť za reklamné predmety (prevzatie a evidencia reklamných predmetov)
- denná administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do šmiráku a následné reportovanie prostredníctvom internetu)
- týždenná administratíva (zaznamenávanie postrehov z celého týždňa a preposielanie prostredníctvom internetu)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- motivujúce finančné ohodnotenie + finančné odmeny- mzda: 5+1€/hod.
- forma spolupráce je možná iba na dohodu alebo na živnosť

Vlastné auto výhodou - v prípade využívania na firemné účely preplácame sadzbu 0,26 eur/km.

termín nástupu:
- september 2015

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotky na email: [email protected]

V predmete emailu uveďte názov pozície a mesto o ktoré máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- sympatický a milý vzhľad
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- vhodnejšia veková hranica 19 – 30 rokov
- práca s PC (Excel, internet na užívateľskej úrovni) + možnosť prístupu na internet

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2208747  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5+1€/hod.