Junior Projekt Manažér pre retail

max.business s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 700 EUR/mesiacPresné platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností daného kandiáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak svoju prácu neberiete len ako povinnosť, chcete v nej vidieť zmysel a pracovať v príjemnom kolektíve, kde nechodíme v oblekoch, ale vytvárame si dobrou náladou neformálne pracovné prostredie - ste na správnom mieste.
Hľadáme do nášho tímu LG nového člena - podporu projekt manažéra, ktorý však bude zadanú prácu riešiť z veľkej časti samostatne.

Vašou náplňou práce bude:
- Detailná tvorba a kontrola rozpočtov podľa zadania
- Aktívna telefonická a mailová komunikácia s klientom v AJ jazyku
- Instore manažment nábytku na predajniach (koordinácia s výrobcom, inštalácie a deinštalácie, plánovanie opráv v teréne...)
- Instore manažment POS na predajniach, dodržiavanie visual MCHR manuálu
- Práca s číslami a tabuľkami, reporting nadriadenému a klientovi
- Skladové hospodárstvo - logistika distribúcie a stavu zásob na sklade
- Úpravy tourplánov a práca v internej aplikácii
- Aktívna komunikácia s teamom v teréne, príprava podkladov a vytváranie ich mesačných dochádzok

- Moderné pracovisko v centre BA
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Firemné akcie a teambuildingy
- Možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- Práca pre nadnárodných klientov na slovenskom trhu
- 1 deň homeofficu v týždni po skúšobne dobe

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, zašlite nám váš CV a napíšte nám krátky motivačný list, prečo by sme si na danú pozíciu mali vybrať práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Bude potrebná veľká samostatnosť a iniciatíva z Vašej strany, pracujeme všetci slobodne, ale s disciplínou k svojej práci
- Zodpovednosť, duchaprítomnosť, premýšľanie so zdravým sebavedomím
- Flexibilita v čase, keď je potrebné riešiť viaceré zadania súčasne
- Správne určenie si priorít v rámci zadaných úloh
- Výborná komunikatívnosť, zdravá extrovertnosť
- Veľmi dobrá úroveň komunikácie v AJ jazyku slovom aj písmom
- Priateľský prístup a pozitívne naladenie
- Čiastočná orientácia a nadšenie v spotrebnej elektronike, technická orientácia je veľkou výhodou
- Potrebná znalosť MS Office (Excel, Powerpoint)

Spoločnosť max.business, s.r.o. hľadá, pre svoju sesterskú spoločnosť - výrobnú stolársku firmu, ktorá je na trhu 8 rokov, z dôvodu expanzie na EU trh nové posily do svojho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alan Balažovjech
E-mail: poslať životopis
ID: 4804402  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac