Pekár/ka-Cukrár/ka od 3,20€/hod.

MaVi SK, s.r.o.

Miesto práce
Seňa 199, 04458 Košice-okolie, Košický kraj
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500-700 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilnú prácu v pokojnom prostredí? Pekáreň Seňa prijme nového člena tímu do našej prevádzky v Seni pri Košiciach. Hľadáme šikovného pekára/ku príp. cukrára/ku na pečenie tradičného chleba, pečiva a koláčov. Pracuje sa 4 dni v týždni v noci po 10 hodín. Žiadna pásová výroba, sme malá pekáreň s dôrazom na kvalitu nie veľkovýroba! Ponúkame istotu práce na plný uväzok na dlhodobú spoluprácu v rodinnom prostredí, nástupný plat min. 3,20/hod.(podľa schopností) + stravné lístky + chlieb a pečivo pre vlastnú spotrebu zdarma. Garantujeme seriózny prístup. Vyžadujeme min. predchádzajúcu skúsenosť s prácou s cestom, zdravotný preukaz a dodržiavanie hygienických zásad! Vyučenie v obore nie je podmienkou. Pre skúsených pekárov resp. vedúcich prevádzky možnosť okamžitého zvýšenia platu. Volať od 10:00 do 22:00 na 0901 79 19 19, príp. email na [email protected]

Garantujeme:
- 160-200h mesačne, tzn. mzdu min. 512 až 640 Eur/mes.
- stravné lístky za každú odpracovanú smenu
- výrobky z našej pekárne pre vlastnú spotrebu zdarma
- vyplatenie mzdy vždy načas a v plnej výške podľa zmluvy!
- istotu dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pekár, Cukrár, Výroba

Pekáreň, Potraviny, Maloobchod

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2544681  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-700 Eur/mesiac