Programátor webových aplikácií (PHP, MySQL)

MAURIT s.r.o

možnosť práce v kanceláriách alebo z domu, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, návrh a programovanie internetových a intranetových riešení
- tvorba a vývoj informačných systémov, databáz a softvérových aplikácií
- testovanie nových systémov a produktov, dolaďovanie programov a oprava chýb
- dokumentácia o vývoji programu a následných revíziách

- možnosť práce v kanceláriách alebo z domu
- príležitosť uplatniť svoje schopnosti a kreativitu
- možnosť realizácie vlastných nápadov a projektov
- pružnú pracovnú dobu
- zaujímavú prácu v malom a mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť zúčastniť sa na veľkých národných projektoch
- možnosť realizovať projekty už od ich začiatku
- nadštandardný pracovný komfort
- balík zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
PHP - Expert
MySQL - Expert
XHTML - Pokročilý
XML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Základy

- skúsenosti s tvorbou webových aplikácií sú nevyhnutné
- výborná znalosť PHP (OOP), MySQL
- dobrá znalosť XHTML (XML), CSS, JavaScript
- samostatnosť, zodpovednosť
- skúsenosti s realizáciou veľkých projektov sú výhodou
- analytické myslenie a systémový prístup k práci
- zodpovednosť, samostatnosť
- flexibilita a kreativita
- schopnosť určovať priority

Navrhujeme, realizujeme, prevádzkujeme a propagujeme internetové projekty. Naše znalosti a kreativitu využívame na analýzy internetových stratégií, tvorbu a administráciu internet a intranet aplikácií.

Sme menší tím 10-tich ľudí, takže všetci sme kolegovia aj kamaráti zároveň a preto vládne u nás otvorená a priama komunikácia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2250885  Dátum zverejnenia: 16.9.2015