Obchodný zástupca pre retail a petrol stations

MATTONI - KMV, a. s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvyšujeme kvalitu a kultúru pitia vo svete a hľadáme do nášho slovenského tímu ambiciózneho, jedinečného človeka so zápalom pre obchod, ktorý má skúsenosti v oblasti FMCG/ RETAIL, PETROL STATIONS.

Región: Bratislavský a Trnavský kraj
(oblasť: Trnava, Topoľčany, Piešťany, Senica a časť Bratislavy)

Obsadzovaná pozícia je vhodna pre kandidáta s juniorskými skúsenosťami, ktorý pracuje s nasadením a chce sa učiť. Hľadáme tímoveho hráča, osobnosť, ktorá je pripravená napredovať a nebojí sa výzvy.

Sme jednotka na trhu v kategórii minerálnych a pramenitých vôd v strednej Európe. Staráme sa o zdravý pitný režim našich zákazníkov a umožňujeme im výber zo širokého sortimentu výrobkov.

Hľadáte nás?

Ako česká spoločnosť využívame výhodu rýchleho lokálneho rozhodovania, pravidelne sme ohodnotení svetovo prestížnymi titulmi za dizajn našich výrobkov.

Silné značky našej spoločnosti - Mattoni, Magnesia a Aquila pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov a naše portfólio produktov dopĺňame o starostlivo vyberané licenčné značky - Granini, Yo a Schweppes tak, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetky nároky spotrebiteľa.

Sme tu s Vami už vyše 140 rokov. Sme Karlovarské minerálne vody.

Hľadáme vás, ak

• ste ctižiadostivý a chcete byť najlepší
• je za vami vždy vidieť kvalita a precíznosť odvedenej práce
• máte charizmu
• viete hovoriť s ľuďmi s ľahkosťou, ale s profesionalitou
• máte skusenosti na urovni junior v oblasti FMCG/RETAIL a PETROL STATION
• svojou originalitou viete vniesť kreativitu do každej svojej aktivity
• ste pozitívna a energická osobnosť s tímovým duchom

Aké úlohy Vás čakajú?

• akvizícia nových zákazníkov
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov - rozvoj zákazníkov
• predaj produktov
• exekutíva centrálne dohodnutých akcií
• získavanie najlepších predajných pozícií
• monitorovanie trhu, konkurencie a vyhľadávanie nových príležitostí
• dosahovanie obchodných cieľov v súlade so stratégiou spoločnosti
• reporting svojmu priamemu nadriadenému

Čo budete potrebovať?

• vodičský preukaz sk. B
• min. 1 rok pracovnú skúsenosť na pozícii Obchodného zástupcu v oblasti FMCG
• užívateľskú znalosť programov MS Excel, Word, PowerPoint
• bydlisko v uvedenom regióne

Pre výkon dobre odvedenej práce Vám ponúkame

• firemný automobil, ktorý v rámci benefitov môžete využiť aj na súkromné účely
• služobný telefón, tablet, notebook, tlačiareň
• nové skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti s kvalitným portfóliom produktov
• priateľskú atmosféru v tíme
• vzdelávacie a rozvojové benefity
• motivujúce finančné ohodnotenie

Ak vás zaujala táto ponuka, budeme sa tešiť na Vaše životopisy. K svojmu životopisu nezabudnite pripojiť motivačný list.

Uvítame Váš osobitý štýl a formu podania.

Zaujali sme Vás? Kliknite na tlačidlo "Odpovedať".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2917162  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.