Obchodný zástupca HoReCa

MATTONI - KMV, a. s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvyšujeme kvalitu a kultúru pitia vo svete a hľadáme do nášho slovenského tímu ambiciózneho, jedinečného človeka so zápalom pre obchod, ktorý má skúsenosti v oblasti FMCG/HoReCa.

Obsadzujeme pozíciu vhodnú pre kandidáta so seniorskými skúsenosťami, ktorý pracuje s nasadením, chce sa učiť, ale taktiež svojimi nadobudnutými skúsenosťami vie obohatiť každý tím a posúvať ho k spoločnému cieľu. Osobnosť, ktorá je pripravená napredovať a nebojí sa výzvy.

Región: Bratislavský a Trnavský kraj

Hľadáte nás?

Sme jednotka na trhu v kategórii minerálnych a pramenitých vôd v strednej Európe. Staráme sa o zdravý pitný režim našich zákazníkov a umožňujeme im výber zo širokého sortimentu výrobkov.

Ako česká spoločnosť využívame výhodu rýchleho lokálneho rozhodovania, pravidelne sme ohodnotení svetovo prestížnymi titulmi za dizajn našich výrobkov.

Silné značky našej spoločnosti - Mattoni, Magnesia a Aquila pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov a naše portfólio produktov dopĺňame o starostlivo vyberané licenčné značky - Granini, Yo a Schweppes tak, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetky nároky spotrebiteľa.

Sme tu s Vami už vyše 140 rokov. Sme Karlovarské minerálne vody.

Hľadáme vás, ak

• ste súťaživý, baví vás byť najlepší
• kvalita a precíznosť odvedenej práce je za vami vždy vidieť
• máte charizmu, viete hovoriť s ľuďmi s ľahkosťou, ale profesionálne
• ste expertom v oblasti FMCG/HoReCa
• svojou originalitou viete vniesť kreativitu do každej svojej aktivity
• ste pozitívna a energická osobnosť s tímovým duchom

Aké úlohy Vás čakajú?

• akvizícia nových zákazníkov
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov a o vizibilitu na prevádzkach
• rozvoj zákazníkov rozširovaním nášho portfólia, promočnými a letákovými akciami
• monitorovanie trhu, konkurencie a vyhľadávanie nových príležitostí
• dosahovanie obchodných cieľov v súlade so stratégiou spoločnosti
• reporting svojmu priamemu nadriadenému

Čo budete potrebovať?

• vodičský preukaz sk. B
• min. 2 roky skúseností na pozícii Obchodného zástupcu v oblasti FMCG
(HoReCa výhodou)
• dobrú fyzickú kondíciu
• užívateľskú znalosť programov MS Excel, Word, PowerPoint
• bydlisko v uvedenom regióne

Pre výkon dobre odvedenej práce Vám ponúkame

• firemný automobil, ktorý v rámci benefitov môžete využiť aj na súkromné účely
• služobný telefón, tablet, notebook, tlačiareň
• nové skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti s kvalitným portfóliom produktov
• priateľskú atmosféru v tíme
• vzdelávacie a rozvojové benefity
• motivujúce finančné ohodnotenie

Ak vás zaujala táto ponuka, budeme sa tešiť na Vaše životopisy. K svojmu životopisu nezabudnite pripojiť fotografiu a motivačný list, ktoré nám pomȏžu Vás bližšie spoznať.

Uvítame Váš osobitý štýl a formu podania.

Zaujali sme Vás? Kliknite na tlačidlo "Odpovedať".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2914896  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.