Obchodný zástupca - Trenčín, Žilina

MATTONI - KMV, a. s.

Místo práce
Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Okres Žilina, Okres Trenčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť Karlovarské minerální vody a.s. práve hľadá nového kolegu do svojho obchodného tímu v Trenčianskom a Žilinskom kraji. Našou víziou je byť hlavným hráčom na trhu v kategórii minerálnych a pramenitých vôd.

Čo od Vás potrebujeme:

  • chuť získavať nových zákazníkov
  • nadšenie pre obchodné výzvy
  • preukázateľné skúsenosti a výsledky z predaja
  • schopnost pracovať samostatne, ale zároveň v tíme
  • odvahu prekračovať stanovené ciele

Čo bude Vašou zodpovednosťou:

  • vytvárať nové vzťahy s vedúcimi gastronomických zariadení (hotely, reštaurácie, kaviarne) vo zverenom regióne
  • aktívne komunikovať a posilňovať spoluprácu s už exitujúcimi zákazníkmi
  • účastniť sa akcií na podporu predaja
  • zodpovedať za úspešnú realizáciu marketingových aktivít v mieste predaje
  • viesť potrebnú administratívu, reportovať nadriadenému

Čo je pre nás dôležité:

  • preukázateľné skúsenosti z predaja a obchodu min. 2 roky
  • miesto bydliska vo zverenom regióne (Trenčín, Žilina)
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • dôslednosť v plnení zverených úloh
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť a aktívny prístup
  • stredoškolské vzdelanie
  • vodičský preukaz skupiny B

Čo Vám ponúkame:

  • pracovné uplatnenie v úspešnej a stabilnej spoločnosti
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • príjemný pracovný kolektív
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 5 týždňov dovolenky
  • služobný automobil, mobilný telefón, notebook

Myslíte si, že ste pre nás ten pravý alebo tá pravá?

Prosím zašlite Váš životopis prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára.

CustomerCategory

obchod

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2151363  Dátum zverejnenia: 19.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.