Ponúkame prácu pre geodeta so skúsenosťami v spracovaní geometrických plánov a úpravách pozemkov

MATIVE s. r. o.

Poľná 4, Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2024
Od 1 250 EUR/mesiacOdmeny - na osobnom pohovore. Poskytujeme pri dosiahnutí mesačného cieľu % zo sumy zákazky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného geodeta, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti, znalosti vo svojom odbore. Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch v rámci SR.

Úlohou Vašej práce bude:
- vykonávanie geodetických prác v teréne,
- tvorba geometrických plánov

- aktívna komunikácia s katastrom
- spracovanie majetkovo-právnej agendy,
- preverovanie súladu riešenia inžinierskych sietí a vedení, podkladov a dispozícií pre     spolupracujúce profesie na príslušnej zákazke,
- vypracovávanie geodetických podkladov, zabezpečenie kontroly vykonaných prác.

- služobné motorové vozidlo

- služobný telefón

- možnosť zvyšovania platu

- notebook

- v prípade potreby vieme zabezpečiť spracovateľský program na žiadosť kandidáta

Hľadáme kandidáta na Trvalý pracovný pomer, avšak ak by bol záujem vieme sa dohodnúť aj na skrátenom úväzku aby uchádzač mohol túto prácu vykonávať popri svojej práci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Excel - Základy
MicroStation - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Geodézia

Počet rokov praxe

3

- v prípade, že kandidát vie pracovať v inom pracovnom programe, vieme zabezpečiť podľa potreby

- bezúhonnosť

- zodpovednosť

-schopnosť samoštúdia

-flexibilita

-samostatnosť

Sme spoločnosť ktorá pôsobí v stavebnom odvetví. Snažíme sa reagovať rýchlo a efektívne na požiadavky našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789043  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac