Zvárač nerezu TIG,MIG

Mateso s.r.o.

Miesto práce
Nosice 225, 020 01 Púchov, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1344 - 2016 EUR/mesiac, Platí pre živnostníkov pri 168 hod/mesiac a závisí od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových konštrukcií, tenkých plechov, samostatne podľa výkresovej dokumentácie.
Zákazková výroba.

Pracovný čas prispôsobený možnostiam dochádzania.
Menší pracovný kolektív.
Čisté prostredie. Zaujímavá práca pre špecialistov
Možnosť robenia nadčasov.
Možnosť profesionálneho rastu.
Jednozmenná prevádzka.
Peniaže vždy na čas.

Vaše profesné životopisy v slovenskom jazyku a motivačný list zasielajte na email: jstefanko@mateso.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3
5

Schopnosť čítania a porozumenia strojárskych výkresov.
Samostatné bodovanie, zváranie, rovnanie a brúsenie nerez konštrukcií v zákazkovej výrobe.
Spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť a časová flexibilita.

Výrobná spoločnosť zameraná hlavne na výrobu častí strojov, zváraných nerezových konštrukcií pre potravinársky, baliarenský a konzervárenský priemysel.
Jedná sa prevažne o zákazkovú výrobu pre zahraničných odberateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nosice 225
020 01 Púchov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1069005   Dátum zverejnenia: 18.11.2016