Učiteľ/ka MŠ

Materská škola Svätý Jur

Termín nástupu
2017-08-28

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
15

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- Úplné stredné odborné vzdelanie, študijný odbor v zmysle prílohy č. 1 Vyhlášky MŠ SR č.437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov (učiteľstvo pre materské školy).

Ďalšie požiadavky
- Predpoklady na výkon pedagogickej činnosti stanovené v § 6 zákona č. 317/2009 Z.z. a §3 zákona č. 552/2003 Z.z. : bezúhonosť, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.
- Pedagogická prax a ukončené adaptačné vzdelávanie výhodou.
- Ovládanie práce s PC ( MS Office)
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Druh pracovného pomeru: na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, plný úväzok

Platové podmienky: stanovujú sa v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Písomné žiadosti so životopisom zasielajte do 14.7.2017.

ID: 3116864  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.