Kuchár

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave

Miesto práce
Ulica Jána Bottu 2781/25, Trnavský kraj, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava pokrmov teplej kuchyne podľa denného jedálneho lístka, výdaj stravy, umývanie riadu a pod.

jednozmenná prevádzka, voľné sviatky, týždeň dovolenky naviac, 1 deň plateného voľna v rámci štvrťroku pre zamestnancov s deťmi do 15 rokov, vyššia náhrada príjmu počas 10 dní PN, rôzne príspevky zo soc. fondu napr. na liečenie, svadbu, narodenie dieťaťa, darovaní krvi a pod.

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktovať p. Pisarčíkovú, 0918 646 013

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

5

Sme jednou z fakúlt Slovenskej technickej univerzity a zameriavame sa na výchovu absolventov univerzitného typu, pre širokú oblasť priemyselnej, hlavne strojárskej výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3161857  Dátum zverejnenia: 16.8.2017