Účtovník/čka

MSK Cabins s. r. o.

Miesto práce
Kpt.Nálepku 2, 082 71 Lipany, Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravuje a kontroluje finančné informácie spoločnosti, aby boli v súlade s právnymi predpismi, riadenie výkazníctva pre miestne úrady v správnom čase
- Účtovanie vo finančnom module ERP systému (Microsoft Navision)
- Vedenie účtovníctva (vrátane pokladne, všeobecného účtovníctva (pohľadávky, záväzky) a materiálovej kontroly (zásoby, investičný majetok)
- Zaisťuje súlad účtovníctva a metodiku v súlade so Slovenskou legislatívou
- Zodpovednosť za tvorbu interných účtovných postupov a smerníc
- Zodpovednosť za účtovanie, audit a kontrolu správneho zaznamenávania na účty hlavnej knihy
- Párovanie objednávok s došlými faktúrami
- Priama účasť na mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkach
- Kooperácia na finančných reportoch / správach voči štátnym orgánom, audítorom
- Zodpovednosť za štatistiku
- Účtovanie služobných ciest, bankových výpisov
- Kontrola pohľadávok po splatnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika/financie/účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s komplexným účtovníctvom min. 2 roky
- Skúsenosti s MRP systémom - výhodou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na dorozumievacej úrovni
- Prehľad v legislatívnych normách a ich úpravách (daňová problematika)
- Znalosti IFRS výhodou
- Znalosti mzdového účtovníctva výhodou
Iné požiadavky:
- Veľmi dobré analytické a organizačné schopnosti
- Samostatnosť, pedantnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- Schopnosť navrhovať zlepšenia a prinášať riešenia na vznikajúce problémy

MSK je vedúcim európskym výrobcom najinteligentnejších kabín ponúkajúci vybraným zákazníkom svoje kompletné služby vrátane dizajnu, realizácie prototypov, ako aj nízko, stredne a vysoko objemovú produkciu kabín s plastovými súčasťami.

Pri výrobe kabín sľubujeme našim zákazníkom výnimočné plnenie dodávok a spoľahlivosť. Máme takmer polstoročnú históriu výroby kabín. Počas týchto rokov sme našim zákazníkom dodali stovky tisíc kabín. Skutočne vieme všetko, čo je možné vedieť o bezpečnosti kabín!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2563813  Dátum zverejnenia: 16.5.2016