Obchodník / Obchodníčka (služby)

Matching s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, zahraničný holding STEFE SK, dlhoročne pôsobiaci na Slovensku v oblasti výroby a distribúcie tepelnej energie a energetického poradenstva hľadáme Obchodníka / Obchodníčku pre región Revúca (office) a okolité okresy, ktorého úlohou bude:

• Získavanie nových zákaznikov (menšie, stredne veľké firmy, aj živnostníci, rôzne zariadenia a inštitúcie ako školy, škôlky atdˇ.)
• Vypracovávanie obchodných ponúk a návrhov individuálnych riešení pre klienta (v oblasti výroby a dodávky tepla, energetického poradenstva, prevádzky, údržby a servisu energetických zariadení)
• Podpora, poradenstvo a rozvíjanie spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
• Riešenie pohľadávok
• Spolupráca pri plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti

• Pôsobenie v úspešnej, stabilnej a ďalej sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Príležitosť spoluvytvárať úspechy spoločnosti
• Know-how medzinárodného holdingu
• Možnosti ďalšieho vzdelávania

Ak máte záujem o pozíciu Obchodník / Obchodníčka (služby), pošlite nám Vaše CV v SJ na doleuvedenú mailovú adresu. Do životopisu uveďte podrobný rozpis činností, s ktorými máte v rámci obdobnej pozície skúsenosti. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Našim klientom je spoločnosť STEFE SK,zahraničný holding dlhoročne pôsobiaci na Slovensku v oblasti výroby a distribúcie tepelnej energie a energetického poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• Minimálne SŠ vzdelanie, IDEÁLNE ekonomického alebo technického zamerania (tepelná energetika je výhodou, ale nie podmienkou)
• Znalosť právnych predpisov a odbornej problematiky v oblasti energetiky (JE VÝHODOU, NIE PODMIENKOU)
• Skúsenosti na pozícii obchodníka / obchodníčky (ideálne služieb - sme však otvorení aj kandidátom, ktorí majú skúsenosť s predajom produktov a chuť predávať služby)
• Orientáciu na výsledok, riešenie problémov
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka je výhodou
• Samostatnosť, zodpovednosť a tímovú spoluprácu
• Vysoké pracovné nasadenie, flexibilitu, chuť cestovať v rámci celého stredného Slovenska
• Znalosti práce s MS Office

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2434227  Dátum zverejnenia: 12.2.2016