Produktový manažér (farmaceutická spoločnosť)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stredne veľkú generickú farmaceutickú spoločnosť hľadáme kandidáta, ktorého zodpovednosťou bude:

• Akívna marketingová podpora a rozvoj značky a produktov na lokálnom SK trhu
• Tvorba stratégie danej produktovej línie, príprava a implementácia produktových plánov
• Podpora pre medicínskych reprezentantov
• Pravidelná účasť a spoluorganizovanie odborných sympózií a seminárov
• Sledovanie obchodných ukazovateľov
• Sledovanie a kontrola rozpočtu
• Kontinuálna analýza trhových podmienok a konkurencie
• Rozvíjanie vzťahov so špecialistami v danej línii
• Tvorba propagačných materiálov a prezentácia spoločnosti

• Profesionálna atmosféra na pracovisku a firemná kultúra
• Mobilný telefón, notebook a služobný automobil

Ak máte záujem o pozíciu Produktový manažér (farmaceutická spoločnosť), pošlite nám Vaše CV v AJ na doleuvedenú mailovú adresu. Do životopisu uveďte podrobný rozpis činností, s ktorými máte v rámci pozície Projektový manažér skúsenosti. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Relevantná prax na obdobnej pozícii vo farmaceutickej spoločnosti (ideálne skúsenosť na pozícii produktového manažéra)
• Prehľad v príslušnej legislatíve
• Proaktívna a businessovo orientovaná osobnosť
• Samostatnosť a schopnosť prebrať zodpovednosť
• Rozvinuté prezentačné a komunikačné zručnosti
• Dynamika a schopnosť pracovať a presadiť sa vo vysokokonkurečnom prostredí

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2400172  Dátum zverejnenia: 19.1.2016