Sales Project Leader (personal protective equipment)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti distribúcie spotrebných materiálov v B2B segmente, hľadáme vhodného kandidáta, ktorý bude riadiť rozvoj novej produktovej línie v regióne SK / CZ / AT / HU. Hlavné kompetencie a zodpovednosti pozície sú nasledovné:

• Zodpovednosť za nastavenie novej produktovej línie – predaja ochranných pracovných pomôcok
• Zodpovednosť za product launch novej línie a jej úspešné implementovanie do existujúceho portfólia produktov spoločnosti
• Oslovovanie dodávateľov, listovanie produktov a vytvorenie konkurencieschopného portfólia
• Tvorba obchodnej a marketingovej stratégie
• Zodpovednosť za cenotvorbu
• Aktívna participácia na obchodných jednaniach a podieľanie sa na spracovávaní ponúk do tendrov v rámci regiónu AT, HU, SK, CZ
• Sledovanie trhu a konkurencie

• Možnosť pracovať v dynamickom a nadnárodnom prostredí úspešnej spoločnosti
• Príležitosť implementovať ďalšiu z kľúčových oblastí predaja spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Zaujímavé firemné benefity
• Príjemná a profesionálna pracovná kultúra

Ak máte záujem o pozíciu Sales Project Leader pošlite nám Váš životopis v SJ a AJ na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne kontaktovať budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca B2B predaji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Relevantná, 3 a viac ročná skúsenosť v oblasti predaja/nákupu ochranných pracovných pomôcok
• Angličtina na aktívnej úrovni je podmienka, NJ alebo HU ako ďalší jazyk je výhoda
• Silná obchodná orientácia
• Vyjednávacie a prezentačné zručnosti
• Samostatnosť a zároveň tímové nastavenie
• Vytrvalosť a cieľová orientácia
• Flexibilita v zmysle cestovania v regióne AT / HU / SK / CZ

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2188492  Dátum zverejnenia: 19.7.2015