HR & Administrative support / oblasť špedície

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti špedície, hľadáme kandidáta, ktorý bude zastávať kľúčovú rolu – HR administratívny support v rámci slovenskej pobočky. Hlavnými zodpovednosťami na tejto pozícii sú:

• Aktívne zastrešovanie administratívnej a HR agendy vodičov
• Administratívne zastrešenie procesov náboru, administratívne zastrešenie nástupu a adaptácie vodičov a všetkých príslušných dokumentov
• Zabezpečovanie a realizácia vstupného školenia vodičov – ich oboznamovanie sa so spoločnosťou a jej štandardami
• Podpora vodičov v otázkach týkajúcich sa procesného spracovávania pokút – kontakt s právnickou kanceláriou; riešenia komplikácií na cestách; podpora pri otázke miezd, odmeňovania
• Zabezpečenie všetkých potrebných nástrojov pre výkon práce vodičov: licencie, poistenie atď
• Sledovanie a vyhodnocovanie dochádzky vodičov, príprava podkladov pre mzdy – aktívna komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou
• Pravidelný reporting a ďalšie činnosti súvisiace s dennou operatívou

• Práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Motivujúce finančné ohodnotenie

Ak máte záujem o pozíciu HR & Administrative support / oblasť špedície pošlite nám Vaše CV v SJ a AJ na doleuvedenú mailovú adresu. Do sprievodného mailu uveďte dôvody, prečo Vás daná pozícia zaujíma a uchádzate sa o ňu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Skúsenosť na obdobnej pozícii v špedičnej spoločnosti je výhodou, ale nie podmienkou
• Skúsenosť na pozícii v oblasti administratívnej a HR podpory je podmienkou
• Vítame kandidátov, ktorým je blízka práca s číslami a majú skúsenosť s finančným reportingom
• Záujem a chuť pracovať v prostredí dopravy, špedície a logistiky
• Schopnosť dobre fungovať vo veľmi dynamickom a veľmi operatívnom prostredí
• Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
• Schopnosť prebrať zodpovednosť a vysoká miera samostatnosti
• MS Excel na pokročilej úrovni

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2059966  Dátum zverejnenia: 24.3.2015