Obchodník (oblasť špedície, región obchodovania: SK)

Matching s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, expandujúcu spoločnosť pôsobiacu v oblasti špedície hľadáme skúseného obchodníka.
Nemusíte mať skúsenosti v špedícii - ak ste dobrým obchodníkom a radi sa učíte nové veci, u nás nájdete uplatnenie.

Vašou náplňou práce budú tieto zodpovednosti:

• Aktívny hunting: vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov (lokálne aj nadnárodné spoločnosti, korporáty aj SME) v regióne SK
• Rozvíjanie vzniknutých obchodných príležitostí u nových aj existujúcich zákazníkov
• Spracovávanie cenových ponúk a návrhov a uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
• Napĺňanie obchodných plánov
• Dennodenná komunikácia so zákazníkmi ako aj operatívou
• Reporting a administratíva súvisiaca s pozíciou
• Jedná sa o prácu prevažne v teréne, avšak jej dôležitou súčasťou je intenzívna spolupráca s kolegami v rámci SK pobočky v Nových Zámkoch a pravidelné stretnutia v centrále spoločnosti vo Viedni

Ak máte záujem o pozíciu Obchodník (oblasť špedície, región obchodovania: SK), pošlite nám Vaše CV v SJ a AJ na doleuvedenú mailovú adresu. Do sprievodného mailu uveďte dôvody, prečo Vás daná pozícia zaujíma a uchádzate sa o ňu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nadnárodná expandujúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti špedície s transparentnou a profesionálnou firemnou kultúrou rrovnako orientovanou na zákazníkov, dodávateľov aj zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Preukázateľná prax v oblasti predaja služieb alebo produktov (prax v špedícii NIE JE podmienkou)
• Aktívna angličtina je podmienkou
• Výhodou je znalosť ďalšieho jazyka: nemecký / maďarský
• Výborné komunikačné zručnosti
• Samostatnosť a silná orientácia na výsledky
• Dynamika a flexibilita
• Lojálnosť a transparentnosť
• Vytrvalosť a pokora

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2059557  Dátum zverejnenia: 24.3.2015