Regionálny manažér pre segment SME (stredné Slovensko, oblasť elektriny a plynu)

Matching s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou (február/marec/apríl 2015)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, rozvíjajúcu sa energetickú spoločnosť s medzinárodným zázemím, hľadáme kandidáta, ktorý bude úspešne napĺňať stratégiu v kľúčovom segmente SME. Jedná sa o pozíciu, ktorá je kombináciu rozvíjania a riadenia internej aj externej predajnej siete.

Vašimi zodpovednosťami budú:

• rozvíjanie a riadenie internej a externej predajnej siete predávajúcej produkty spoločnosti vo firemnom segmente SME
• sledovanie a nastavovanie cieľov pre obchodných partnerov
• aktívna akvizícia a vyhľadávanie nových partnerov
• budovanie nových distribučných kanálov
• zodpovednosť za rozširovanie zákazníckej základne (oblasť elektrina a plyn)
• implementácia stratégie spoločnosti
• zodpovednosť za udržiavanie vysokej kvality predaja
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v segmente SME
• sledovanie nákladov v danom segmente
• analýza konkurencie a prieskum trhu
• aktívne podieľanie sa na inovácii produktov a predajných spôsobov
• aktívna participácia na tvorbe cenových stratégií
• segmentácia zákazníkov, analýza portfólia zákazníkov
• forecasting a reporting obchodných výsledkov manažmentu spoločnosti

• zaujímavá práca v dynamickom a profesionálnom pracovnom prostredí
• priestor na vlastný prínos a inovácie
• môžnosť pracovať a byť súčasťou silnej medzinárodnej skupiny
• podpora profesijného a osobného rozvoja
• ďalšie firemné benefity

Ak máte záujem o pozíciu Regionálny manažér pre segment SME pošlite nám Vaše CV na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je úspešná energetická spoločnosť s medzinárodným zázemím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• adekvátna dĺžka prax v obchode: riadenie internej / externej predajnej siete pre firemných zákazníkov SME (v oblasti telekomunikácií, energetiky alebo poisťovníctva)
• orientácia na výsledky a osobný drive, chuť nachádzať a rozvíjať nové možnosti sú základným predpokladom úspešnosti na tejto pozícii
• silná obchodná orientácia
• zručnosť komunikovať a vyjednávať a vzťahový manažment
• dobrá orientácia v číslach – analýzy, plány, reporty
• schopnosť prebrať zodpovednosť a spoľahlivo “doťahovať”
• schopnosť flexibilne reagovať a rozhodovať sa v operatívne sa meniacom prostredí
• schopnosť dlhodobého plánovania a zároveň dennodenná flexibilita
• ochota cestovať v rámci svojho regiónu

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1975673  Dátum zverejnenia: 12.1.2015