Medicínsky reprezentant pre BA + okolie

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava a okolie, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu v oblasti generík aj originálnych liekov hľadáme kandidáta so skúsenosťou na obdobnej pozícii, alebo na obchodnej pozícii v segmente FMCG.

Vašou zodpovednosťou na pozícii bude:

• Profesionálna prezentácia spoločnosti a aktívny predaj jej produktov (línia ATB a bolesti)
• Riadenie predaja v zverenom regióne
• Vyhľadávanie nových príležitostí
• Intenzívne rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
• Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
• Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
• Pravidelný reporting

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
• Zaujímavý systém zamestnaneckých výhod a benefitov
• Kvalitný program interných a externých školení a tréningov
• Služobný automobil
• Mobilný telefón a notebook / tablet

Ak máte záujem o pozíciu Medicínsky reprezentant pre BA + okolie, pošlite nám Vaše CV v SJ alebo AJ na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je úspešná medzinárodná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti generík aj originálnych liekov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Prax na obdobnej pozícii medicínskeho reprezentanta (nie je to však podmienka)
• Vítame aj kandidátov ktorí pracovali na pozícii obchodného zástupcu v segmente FMCG a majú chuť a odhodlanie skúsiť farmaceutický business
• Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni je výhodou
• MS Office na užívateľskej úrovni
• Hľadáme angažovaného človeka, ktorý vie iniciatívne nachádzať nové príležitosti predaja, nesie zodpovednosť za svoj región; aktívne si v ňom bude riadiť vzťahy s lekármi a farmaceutmi
• Zodpovednosť a korektný prístup sú súčasťou firemnej kultúry a preto hľadáme kandidátov, ktorí sa riadia obdobnými hodnotami
• Samostatnosť a schopnosť sebamotivácie sú na tejto pozícii jedným z predpokladov úspechu

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1919848  Dátum zverejnenia: 5.11.2014