PLC Programátor (oblasť výroby obalových strojov a technológií)

Matching s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby baliacich technológií hľadáme kandidáta na pozíciu Programátor. Vašou náplňou práce bude:

• Vývoj softvéru pre obalové stroje a zariadenia a automatizačnú techniku, konfigurovanie a programovanie strojov podľa požiadaviek zákazníka
• Kontinuálne zlepšovanie a rozvoj štandardizovaných programov
• Programovanie programových modulov podľa IEC 61131
• Tvorba funkčných popisov a dokumentácie
• Dodržiavanie termínov a požadovaných parametrov kvality
• Intenzívna participácia na zavádzaní zariadení do prevádzky u zákazníkov
• Spolupráca na vývoji zariadení

• Príležitosť pracovať v úspešnej a rastúcej nadnárodnej spoločnosti s tradíciou
• Príjemné a stabilné pracovné prostredie
• Možnosť profesného rozvoja
• Balík firemných benefitov

Ak máte záujem o pozíciu Programátor v úspešnej nadnárodnej spoločnosti, pošlite nám Vaše CV v SJ a NJ alebo AJ na doluuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne budeme kontaktovať len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov našej spoločnosti o zamestnanie, uveďte prosím, vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby obalových strojov a zariadení, ktorá je dcérskou spoločnosťou nadnárodnej nemeckej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie (elektrotechnické, strojárske)
• Aktívne ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka
• Minimálne 3 ročná skúsenosť s obdobnou činnosťou
• Veľmi dobrá znalosť programovania baliacich strojov a zariadení / alebo automatizačnej techniky alebo porovnateľnej technológie, strojov
• Znalosť SPS programovania
• Veľmi dobrá znalosť Siemens S7, Codesys, Beckhoff Twin Cat a Motion Control alebo Elau
• Výhodou je skúsenosť s programovaním ABB a KUKA
• Skúsenosť z priemyselného segmentu
• Ochota a pripravenosť zúčastňovať sa zahraničných služobných ciest

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1852390  Dátum zverejnenia: 1.9.2014