Ofsetový tlačiar (vhodné aj pre čerstvého absolventa polygrafie)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September (prípadne skôr)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti polygrafie a zasielateľstva hľadáme kandidátov na pozíciu Ofsetový tlačiar. Vašou náplňou práce bude:

• Príprava a obsluha tlačiarenských a obálkovacích strojov (značky KERN, Xerox, Halm)
• Dohliadanie na plynulý chod tlače
• Kontrola výstupov
• Jedná sa o prácu na zmeny

• Pracovné výzvy v dynamickom a maximálne profesionálnom pracovnom prostredí
• Práca v mladom a príjemnom kolektíve
• Možnosť pracovať v prostredí s dobrou firemnou kultúrou

Ak máte záujem o pozíciu Ofsetový tlačiar, pošlite nám Vaš životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne kontaktovať budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam svoj dobrovoľný súhlas spoločnosti Matching, s.r.o. so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé. “

Osobné údaje budú použité na účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 2 rokov odo dňa ich poskytnuti. Takýto súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať – svoje žiadosti adresujte na: Matching, s.r.o., Šalviová 26, 821 01 Bratislava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Našim klientom je spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti polygrafie a zasielateľských služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené stredoškolské štúdium polygrafie
• Znalosti z oblasti polygrafie
• Skúsenosť s prácou na ofsetových tlačiarňach je vítaná
• Ochota učiť sa novým technológiám
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Tímový hráč

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1811067  Dátum zverejnenia: 23.7.2014