Projektový manažér (automotive)

Matching s.r.o.

okres Bánovce nad Bebravou, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, hľadáme kandidáta na pozíciu Projektový manažér. Na pozícii budete zodpovedať za:

• Projektové riadenie zverených projektov
• Zodpovednosť za tvorbu plánov projektu, identifikáciu a minimalizáciu rizík daného projektu
• Zodpovednosť za každodenné projektové riadenie
• Zabezpečenie realizácie zverených projektov na základe schváleného rozpočtu a termínových plánov
• Koordináciu projektového tímu v procese realizácie projektov
• Pravidelný reporting o aktuálnom stave projektov
• Aktívne riešenie vzniknutých problémov
• Zabezpečenie dodania výsledkov projektov v stanovenom čase, rozsahu a kvalite
• Spoluprácu pri hľadaní nových projektov
• Pravidelnú priebežnú kontrolu rozpočtu projektu a záverečné vyhodnotenie plnenia rozpočtu v spolupráci s oddelením controlingu

• Pracovné výzvy v dynamickom profesionálnom pracovnom prostredí
• Práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť pracovať v prostredí s dobrou firemnou kultúrou
• Ďalšie benefity vyplývajúce z pozície

Ak máte záujem o pozíciu Projektový manažér v úspešnej nadnárodnej automotive spoločnosti, pošlite nám Vaše CV v AJ, NJ alebo SJ na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne kontaktovať budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť s vedením a zavádzaním projektov v automotive / prípadne prax z oblasti zákazníckej kvality + skúsenosť s riadením tímu – aspoň projektovou formou
• VŠ vzdelanie technického smeru je podmienkou
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu je podmienkou
• Nemecký jazyk a anglický na aktívnej úrovni (pokiaľ ovládate len anglický jazyk na aktívnej úrovni, vaša nemčina by mala byť minimálne na úrovni porozumenia, a schopnosti mailovej komunikácie)
• Angažovanosť, iniciatíva, samostatnosť
• Tímovosť, transparentnosť a spoľahlivosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1785657  Dátum zverejnenia: 30.6.2014