Sales Manager (oblasť špedície)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti dopravy a logistiky, hľadáme obchodníka, ktorého hlavnými zodpovednosťami budú:

• Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (stredne veľké a menšie spoločnosti)
• Aktívne oslovovanie klientov, vyjednávanie cien, riešenie tendrov, nastavenie zmluvných podmienok
• Dôsledná starostlivosť o existujúcich klientov spoločnosti, ich stabilizácia a nachádzanie ďalších obchodných príležitostí (cross a up sell)
• Analýza trhu
• Región pôsobenia: celá Slovenská republika (cestovanie + centrála, administratíva)
• Intenzívna komunikácia s ostatnými kolegami s cieľom pripraviť zákazníkovi ideálne riešenie
• Pravidelný reporting

• Pracovné výzvy v dynamickom profesionálnom pracovnom prostredí
• Možnosť pracovať v prostredí s dobrou firemnou kultúrou
• Ďalšie benefity vyplývajúce z pozície

Ak máte záujem zastávať pozíciu Sales Manager, pošlite nám Vaše CV v AJ prípadne SJ na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne kontaktovať budeme len uchádzačov najviac napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a logistiky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Relevantná skúsenosť na obchodnej pozícii – ideálne v segmente dopravy a logistiky
• VYNIKAJÚCE NEGOCIAČNÉ, KOMUNIKAČNÉ a PREZENTAČNÉ zručnosti
• Angličtina na aktívnej úrovni je PODMIENKA, plus znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Dobrý time manažment a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
• Priebojnosť, presvedčivosť a ťah na bránku
• Silná proklientska orientácia
• Vytrvalosť, angažovanosť a schopnosť sebamotivácie

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1710964  Dátum zverejnenia: 8.4.2014