Reagujte bez životopisu

Sústružník (klasický)

MATADOR Industries., a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
6,5 EUR/hod.Finálna mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta a je rozdelená fixnú a variabilnú zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MATADOR Industries, a.s. rozširuje tím ľudí vo výrobe a hľadá kandidátov na klasický sústruh.

Pracovaná pozícia vyžaduje znalosť:
  • zoradenie a obsluha klasického sústruhu pri strojnom obrábaní (sústruženie - obrábanie vonkajších a vnútorných plôch) podľa platnej technickej a technologickej dokumentácie
  • upnutia kusov, viazanie a manipuláciu s bremenami pomocou mostového žeriavu.

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:
  • ročná odmena (až do výšky 100% základnej mzdy)
  • vianočné poukážky vo forme stravných lístkov
  • práca v stabilnej a zároveň rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • pravidelné školenia a podpora vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas (príchod možný od 6:00 hod. - 8:00 hod.)
  • 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
  • prispievanie zamestnávateľom na DDS
  • jedáleň v priestoroch spoločnosti
  • výučba cudzích jazykov na pracovisku
  • možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti alebo skupiny MATADOR Group
  • bohatý sociálny program (krytá plaváreň zdarma, firemné zájazdy a podujatia, family day...)
  • vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančné odmeny)
  • príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi, dni voľna naviac a iné výhody nad rámec Zákonníka práce)...

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta požadujeme:
  • skúsenosť min. 2 roky s kusovou/zákazkovou výrobou na danej pozícii
  • znalosť čítania technickej dokumentácie
  • ochotu pracovať na 2 zmeny

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4052626  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.