Vodič sk.C

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje dovoz a odvoz hotových výrobkov, materiálu, kooperácii na miesto určenia podľa príkazov a podkladov nadriadeného
- Zodpovedá za prevádzku a údržbu prideleného motorového vozidla

- dovolenkový/ vianočný príplatok,
- sociálne výpomoci a pôžičky,
- podporu vzdelávania,
- adaptačné programy,
- finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

- ochota pracovať nadčas v prípade potreby,
- strojárske vzdelanie výhodou,
- znalosť práce s PC,
- zodpovedný prístup k práci.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3148162  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€