Technológ

MATADOR GROUP

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavuje reklamácie na zmenu technológie
- Posudzuje oprávnenosť zmien pri zavádzaní nových technológií
- Spolupracuje s príslušnými útvarmi z hľadiska technologičnosti výroby
- Realizuje FMEA proces výroby nástrojov a tvorbu kusovníku
- Zodpovedá za vypracovanie lacnej, progresívnej technológie z pohľadu strojného zariadenia, náradia a technologickej kooperácie
- Spolupracuje pri prejednávaní, zadávaní technologickej kooperácie.
- Vykonáva zmeny podľa poslednej verzie dokumentácie.

Rieši: technologické postupy, druhy a poradie operácií, stroje, zariadenia a náradie ,podklady k cenovému výpočtu dopytov podľa požiadaviek zákazkovej komisie.

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

- dovolenkový príplatok,
- finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
- podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.

Ďakujeme za Váš záujem prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača vyžadujeme :
- technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- znalosť základných zásad ISO 9001, ISO 14001 a príručky pre automobilový priemysel VD 6.4.
- skúsenosti s tvorbou technologických postupov pre obrábanie, zváranie, montáž, tepelné a povrchové úpravy,
- skúsenosti s tvorbou noriem spotreby času,
- skúsenosti s náradím a prípravkami pre potreby výroby,
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3127626  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou