Majster (veľkej obrobne)

MATADOR GROUP

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a organizovanie výrobného procesu na CNC obrábacích strojoch v rámci pridelenej zmeny.
- Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.
- Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
- Zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov.
- Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie.
- Kontrolovanie a evidovanie dochádzky.
- Vedenie prevádzkovej dokumentácie.

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

- 13. plat,
- príspevok na dochádzanie/ubytovanie
- dovolenkový príplatok,
- finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
- nadštandardné poistenie pracovných úrazov,
- podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy,

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- prax v strojárskej firme je podmienkou,
- prax na riadiacej pozícii minimálne 3 roky,
- schopnosť viesť ľudí,
- schopnosť motivovať ľudí,
- kultivovaný slovný prejav,
- sebaovládanie,
- flexibilita v myslení

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3121496  Dátum zverejnenia: 4.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou