Prípravár - prevádzka Vráble a Nitra

MATADOR GROUP

Novozámocká 185/A, Nitra 949 01 / Staničná 1045, Vráble 952 12, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nástrojov, transferových tyčí a zvitkov materiálu k transferovým a postupovým lisom Fagor 630, 1200 a 2500t, Arisa 2000t.
Samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov.
Manipulácia s nástrojmi a zvitkami materiálu podľa požiadaviek výroby.
Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa technickej dokumentácie.
Vykonáva potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti.

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné strojárske alebo elektrotechnické

Preukaz VZV, obsluha zdvíhacieho zariadenia, viazač bremien.
Používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3117862  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou