Konštruktér - Technické oddelenie (Automotive sektor)

MATADOR GROUP

Staničná 1045, Vráble, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijíma, spracováva a exportuje CAD údaje (aj pre potreby PAM Stamp)
- Upravuje prevzatú dokumentáciu podľa požiadaviek zákazník ako externého tak interného
- Kontroluje vecnú správnosť a úplnosť konštrukčnej dokumentácie
- Prejednáva konštrukčné zmeny s odberateľmi a dodávateľmi
- Inštruuje pracovníkov o zavádzaných zmenách
- Vypracováva konštrukčnú dokumentáciu nových výrobkov podľa vzoriek resp. podľa vnútornej obchodnej Objednávky
- Vykonáva koncepčné a tvorivé práce na TÚ
- Spolupracuje pri navrhovaní a posudzovaní riešenia špec. zariadení s dodávateľom
- Spolupracuje pri rozboroch technologickosti konštrukcie výrobkov s technológmi.
- Navrhuje opatrenia v konštrukcii výrobkov, technológií a štandardizácií, ktoré zhospodárňujú výrobu resp. vytvárajú predpoklady pre efektívnejšiu konštrukciu náradia.
- Vykonáva zmeny v konštrukčnej dokumentácii výrobkov (vlastnej) a náradia.
- Preberá, ukladá, archivuje, eviduje a udržiava konštrukčnú dokumentáciu a CAD údaje výrobkov.
- Vypracováva konštrukčnú dokumentáciu pre výrobu náradia (zváracie a kontrolné prípravky, atď)
- Teoreticky, výpočtársky a experimentálne rieši úlohy
- Spolupracuje pri navrhovaní technickej dokumentácie náradia o obsahu, forme a spôsobe spracovania.
- Posudzuje návrhy na zmenu a návrh na zlepšenie

- V rámci projektu „Kompetenčné centrum pre priemyselný výskum a vývoj v oblasti ľahkých kovov a kompozitov“, aktivita 2.1.„Modelovanie a simulácia teplotných a napäťových polí“ vykonáva nasledovné činnosti:
- Spolupracuje na vypracúvaní správ pre potreby implementácie projektu po odbornej stránke
- Vedie projektovú dokumentáciu vrátane výkazov práce
- Monitoruje činnosti v rámci projektu
- Spolupracuje pri spracovaní priebežných monitorovacích správ počas realizácie aktivít projektu
- Spolupracuje s projektovým managerom pri vypracovávaní záverečných monitorovacích správ
- Spolupracuje s projektovým managerom pri vypracovávaní monitorovacích správ po ukončení realizácie projektu a koordinačných činností
- Analýza vplyvu tvarových zmien CAD modelov lisovaných foriem na zmeny napäťových polí
- Ddáva návrhy na zlepšovania procesov, systému kvality a EMS a ich zapracovanie a realizáciu príslušným MP

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď. a iné záväzky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
CATIA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- efektívna a zručnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- strategické, racionálne myslenie
- pozitívne myslenie
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu a asertivita
- zodpovednosť a disciplinovanosť
- zameranie na výkon, úlohu a na ľudí
- spoľahlivosť
- schopnosť predvídať

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3103426  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou