Zámočník

MATADOR GROUP

Miesto práce
Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
- montáž podskupín strojov podľa výkresovej dokumentácie
- ručná úprava strojových súčastí s prevedením zostáv
- vzájomné lícovanie presných pohyblivých spojení
- montáž stredne náročných skupín
- vŕtanie
- zrážanie hrán

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ sociálne výpomoci, sociálne pôžičky
+ podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie

V prípade záujmu mi prosím zašlite Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky praxe na pozícii zámočník - montážnik
- flexibilita, spoľahlivosť a samostatnosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- prax so zapájaním vzduchotechniky / hydraulika a pneumatika/ je výhodou

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3102106  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou