Kalkulant technológ - Obchodné oddelenie (Automotive sector)

MATADOR GROUP

Staničná 1045, 952 12 Vráble, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie cenových návrhov v plnom rozsahu:
a) materiálové návrhy a ich zabezpečenie
b) návrh potrebného strojového zariadenia
c) návrh technológie vrátane normohodín
d) návrh potrebného špeciálneho náradia s jeho ohodnotením
e) návrh spôsobu balenia
f) návrh na dopravu
g) výpočet celkových nákladov s ohľadom na sadzby a príslušné réžie
- optimalizácia kalkulácií vo väzbe na nové poznatky, požiadavky zákazníka a interné procesy
- podieľa sa na realizácii cieľov a programov
- vykonáva koncepčné a tvorivé práce na obchodnom úseku
- vplýva na environmentálne povedomie zamestnancov v oblasti EMS
- prijíma podnety od podriadených, zisťuje a rieši nezhody a nahlasuje odd. ŽP
- pozná environmentálne aspekty vo svojej pôsobnosti a ich možné dôsledky
- podáva návrhy na zmeny schválenej dokumentácie
- zodpovedá za realizáciu určených nápravných a preventívnych opatrení
- vypracováva kompletné kalkulácie

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné a sociálne kompetencie:
- efektívna a odborná komunikácia
- schopnosť kooperovať
- schopnosť dávať a prijímať spätnú väzbu
- schopnosť riešiť problémy
- schopnosť pracovať v teame
- schopnosť pracovať pod tlakom/stresom
- vysoké pracovné tempo
- aktívnosť a zameranie na výkon, úlohu a na ľudí
- samostatnosť a schopnosť predvídať
- pozitívne myslenie a kreativita
- zodpovednosť, dôslednosť, systematickosť a flexibilita
- analytické, koncepčné a racionálne myslenie
- logické myslenie
- zručnosť kontrolovať, hodnotiť, oponovať
- čítanie a interpretácia výsledkov a dát

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3097605  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou