Junior IT špecialista

MATADOR GROUP

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,00/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* koordinácia IT dodávateľov
* riešenie technických požiadaviek v budove MATADOR Business Centre
* komunikácia s externými aj internými zákazníkmi, zber ich požiadaviek
* first level support
* administratívna podpora IT oddelenia

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pre hľadanú pozíciu je nevyhnutná dostupnosť v práci 3 dni v týždni v dopoludňajších hodinách!

Ostatné predpoklady:
* Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii výhodou
* Schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov
* Samostatnosť, flexibilita a adaptácia na zmeny
* Zodpovedný a proaktívny prístup

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3034476  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,00/hod.