Asistent generálneho riaditeľa

MATADOR GROUP

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a editácia dokumentov pre GR a prezídium– prehľady, sledovanie plnenia úloh, prieskumy, výkazy, prezentácie, materiály na rokovanie predstavenstiev
• Organizácia predstavenstiev v skupine, vyhotovenie zápisu, sledovanie úloh
• Organizácia porád GR, zadávanie a sledovanie plnenia úloh
• Organizácia služobných ciest
• Organizácia interných a externých stretnutí
• Participácia na interných firemných procesoch
• Participácia na projektových úlohách
• Komunikácia s internými a externými klientami
• Plnenie operatívnych úloh zadaných GR

Bude upresnené pri pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby
• Ekonomické minimum
• Organizačné a plánovacie schopnosti
• Samostatnosť
• Ochota cestovať
• Technické a analytické myslenie
• Komunikačné zručnosti
• Ochota učiť sa
• Asertivita
• Pozitívne myslenie
• Vysoké pracovné tempo
• Čítanie a interpretácia výsledkov a dát

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2846975  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou