Personalista

MATADOR GROUP

Miesto práce
České mládeže 1204/95, 460 06 Liberec, Okres Liberec
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikuje a aktívne spolupracuje s jednotlivými úsekmi spoločnosti
- metodicky usmerňuje a koordinuje činnosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov
- zabezpečuje komplexne personálnu administratívu - všetky činností súvisiace s uzatvorením, zmenami a ukončením pracovného pomeru,aj s nastupovaním a aktualizáciou v IS
- zabezpečuje organizačné a mzdové zaradenie zamestnanca
- vedie dochádzku zamestnancov podľa platného pridelenia
- zabezpečuje kódovanie a distribúciu stravovacích a dochádzkových magnetických kariet u zamestnancov spoločnosti,
- vedie evidenciu uchádzačov o zamestnanie
- vykonáva vecnú správnosť faktúr od externých leasingových spoločností
- metodicky spolupracuje pri skvalitňovaní prijímacieho konania zamestnancov po obsahovej stránke (úvodné školenie) a zodpovedá za aktualizáciu materiálov s tým súvisiacich
- poskytuje konzultácie zamestnancom v oblasti personálnych vzťahov
- koordinuje a metodicky sa spolupodieľa na motivácii zamestnancov, rozvoji zamestnancov
- spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi pri výbere nových zamestnancov, pri preraďovaní a skončení pracovných pomerov
- spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi pri plánovaní nástupcov a kariérnom plánovaní
- intenzívne sleduje vnútropodnikovú personálnu klímu, predikuje možné problémy
- zbiera pripomienky všetkých zamestnancov ohľadne pracovného prostredia
- spolupracuje pri zabezpečovaní personálnych zdrojov podľa potrieb
- participuje pri výbere pracovníkov
- spolupracuje pri príprave, realizácii a vyhodnotení rôznych prieskumov realizovaných
- v spolupráci s technikom BOZP a PO a príslušnými riadiacimi pracovníkmi kontroluje evidenciu vstupných, preventívnych a výstupných lekárskych prehliadok zamestnancov, ktoré organizačne zabezpečuje a vedie ich evidenciu
- realizuje služby spojené so servisom pracovných odevov ( objednávanie, riešenie reklamácií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť a bezúhonnosť
- aktívnosť a spoľahlivosť a presnosť
- ochota ďalej sa učiť a rozvíjať rozvojový potenciál
- samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu
- racionálne myslenie
- kreativita
- spoľahlivosť
- schopnosť znášať záťaž a vyrovnať sa so stresom

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2824254  Dátum zverejnenia: 23.11.2016