Charakteristika spoločnosti MATADOR Industries, a.s. Dubnica nad Váhom

Priemyselná automatizácia
Robotika a automatizácia továrne sú neodškriepiteľnou súčasťou moderného výrobného podniku. Aktívne nasledujeme najaktuálnejšie trendy z oblasti priemyselnej automatizácie a implementujeme ich do našich riešení. Spolu s tímom expertov a nadštandardne vybaveným laboratóriom vyvíjame nové aplikácie a tak neustále posúvame limity. Naše rozsiahle skúsenosti a kompetencie nám pomáhajú poskytovať riešenia na kľúč, ktoré transformujú výrobné podniky na továrne budúcnosti.

Všeobecné strojárstvo
Moderný strojový park v rukách našich skúsených zamestnancov nám umožňujú vyrábať komponenty a zvárané zostavy komplexných tvarov z rôznych materiálov. Okrem precízneho opracovania a zvárania ponúkame aj zákazkovú výrobu jednoúčelových zariadení, ktoré našim zákazníkom účinne pomáhajú zvyšovať efektivitu ich výrobných procesov.

Lisovacie nástroje
Naši profesionáli z divízie lisovacích nástrojov dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Zamestnanec obslužných činností- viazač bremien

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premiestňovanie materiálov, odpadov a hotových výrobkov vo výrobe a expedícii, príjem a výdaj tovaru a materiálov v sklade, obsluha VZV, viazanie bremien.
Kontrola viazacích prostriedkov

Nutná platnosť:
Žeriavnický a viazačský preukaz
Preukaz na VZV

Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody :

- dovolenkový/vianočný príplatok /13.+14.ty plat,
- po dohode príspevok na ubytovanie / dochádzanie za prácou,
- podporu vzdelávania a kariérneho rastu,
- adaptačné programy,
- možnosť uplatnenia detí zamestnancov - letné brigády, stáže, prax, zamestnanie...
- finančná odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

MATADOR Industries, a.s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Marcela Ďurčová
Tel.: +421905821940
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821776   Dátum zverejnenia: 22.11.2016