Charakteristika spoločnosti MATADOR Automotive Vráble, a.s.

Od začiatku sériovej výroby v roku 2005 sme si postupne rozširovali portfólio kompetencií, ktoré nám umožňujú splniť aj tie najnáročnejšie projekty. Produkčné kapacity, skúsenosti a spoľahlivosť nám priniesli stabilné miesto medzi TIER1 dodávateľmi. Vďaka našim strategickým lokalitám na Slovensku, v Českej republike a v Rusku sa nachádzame priamo v srdci výroby automobilov v strednej a východnej Európe. S viac ako 1 000 zamestnancami dodávame produkty našim zákazníkom naprieč Európou efektívne a just in time.

www.matador-group.eu

Sústružník

Miesto práce
Novozámocká 185/A, Nitra
Termín nástupu
1.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov.
Obsluhuje pracovné nástroje a strojné zariadenia /sústruh SV 18 R/.
Sústruženie v tolerancii 0,8
Zhotovenie zložitých a presných súčastí nástroja, alebo lisu, sústružením rotačných a kužeľových plôch, vystružovaním, rezaním závitov a.p.
Zhotovovanie súčastí nástrojov, prípravkov a lisov v stanovenom časovom pláne podľa platnej výkresovej dokumentácie a požadovanej presnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Požadovaná prax

2

Čítanie výkresovej dokumentácie, ovládanie základných technologických postupov ručného a strojného spracovania, strojného obrábania, tvárnenia používanie základných meradiel

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Vrábelová
Tel.: +421918861485
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817455   Dátum zverejnenia: 18.11.2016