Charakteristika spoločnosti Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE.

Aktivity Výskumno-vývojového centra AUTOMOTIVE Dubnica nad Váhom sú zamerané na získanie najnovších poznatkov v oblasti  simulácie automatizovaných liniek spájania pre konkrétne aplikácie v širokom spektre priemyselných odvetví, nielen v automobilovom, ale aj v elektrotechnickom priemysle a vo všeobecnom strojárstve. Ďalej v oblasti robotických systémov a na vývojové aktivity v oblasti tvárnenia budú predovšetkým zamerané na vývoj lisovacích nástrojov pri implementácii najnovších poznatkov z oblasti materiálov, nanotechnológií, výpočtov a simulácií procesu tvárnenia.

www.matador-group.eu

Konštruktér

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE v Dubnici nad Váhom sa rozširuje tím konštruktérov v oblasti priemyselnej automatizácie.
Náplň práce konštruktéra :

- Zabezpečuje konštrukčné práce v programe CATIA V 5
- Navrhuje technické riešenia na základe dopytu od zákazníka.
- Zúčastňuje sa alebo vedie technické jednania u zákazníkov.
- Navrhuje možné riešenia na dané problematické oblasti.
- Vytvára termínové harmonogramy na projektoch.

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou získajte aj ďalšie výhody :

- dovolenkový a vianočný príplatok,
- príspevok na 3. pilier,
- podporu vzdelávania,
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- firemné a športové podujatia, zájazdy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CATIA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- Skúsenosti s 3D modelovaním v CATIA V5 sú výhodou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Prax na pozícii konštruktéra-projektanta min. 1 rok
- Samostatnosť, komunikatívnosť, práca v kolektíve

Skupina MATADOR je nezávislá priemyslovo-investičná skupina podnikajúca v oblastiach s vysokou mierou pridanej hodnoty a inovácií, dosahujúca trvalého a dlhodobého zhodnocovania vložených aktív. Má pevné miesto na európskom trhu v pozícii systémového dodávateľa komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa Skupina MATADOR zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
Víziou našej Skupiny je byť spoľahlivým, špičkovo technologicky vybaveným dodávateľom zostáv inžinierskych riešení a sériových komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia, s vlastným vývojovým, výskumným a konštrukčným zázemím a aj veľkou výzvou byť súčasťou jedného z najinovatívnejších priemyslov.
MATADOR Group pôsobí na Slovensku, v Čechách, Rusku a Francúzsku.
Inžiniering & výskum & vývoj sa nachádza v Prahe, Novom Jičíne, Mladej Boleslavi a Košiciach.
Výrobný závod pre priemyselnú automatizáciu & lisovacie nástroje & všeobecné strojárstvo & prototypovanie je v Dubnici nad Váhom a Ostrožskej Novej Vsi.
Sériová výroba pre automobilový priemysel je vo Vrábľoch, Nitre, Liberci, Nižnom Novgorode a Douvrine.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu a zaujímavé zamestnanie ?
.... Neváhajte a kontaktujte nás ...

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás formou elektronickej pošty. Svoj životopis prosím pošlite na emailovú adresu :
katarina.minarikova@matador-industries.a.s.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme.
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Adresa spoločnosti

Výskumno-vývojové centrum AUTOMOTIVE
Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
ID: 2754674   Dátum zverejnenia: 6.10.2016